Запис онлайн-трансляції чергової зустрічі у рамках корпоративно соціально-відповідального проєкту “Наше здоров’я” (20.01.2022 р.)

20 січня відбулася чергова зустріч у рамках корпоративно соціально-відповідального проєкту “Наше здоров’я”. Хто з певних причин не зміг долучитися, то саме для вас ми зробили запис онлайн-трансляції.
Ви маєте змогу прослухати лекцію-тренінг від доктора психологічних наук, завідувачки кафедри соціальної психології Любомири Сидорівни ПІЛЕЦЬКОЇ на тему “Чому я емоційно вигораю?”, а також виконати комплекс фізіотерапевтичних вправ для розвантаження м’язів хребта від аспіранта кафедри фізичної терапії, ерготерапії Петра ЗАСЛАВСЬКОГО.
Попіклуйтеся про своє здоров’я разом з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.