Колектив центру

 

Тимків Іван Іванович

керівник центру

У 2015 році закінчив Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за спеціальністю “Режисер естради та масових свят, артист розмовного жанру”.

Лауреат І премії V-го відкритого Всеукраїнського конкурсу молодих конферансьє на приз народного артиста України Івана Шепелєва.

Режисер театру фольклору, народних свят і видовищ.

Творчим доробком є організація і проведення більше ніж 300 концертів.

 Тимчук Мирослава Василівна

т.в.о. керівника центру

З 2017 по 2021 р. Закінчила Фаховий коледж культури і мистецтв м. Калуш.
З 2021 по 2023 р. Здобула дві вищі освіти в Прикарпатському Національному університеті імені Василя Стефаника де отримала спеціальності “Актор театру і кіно” та “Менеджмент соціокультурної діяльності”.
Володію грою на музичних інструментах, маю досвід у проведенні концертів.

Працюючи в Центрі студентського розвитку прагну досягти творчого росту, вдосконалювати та допомагати студентам розвивати свої здібності.

Морозова Любов Степанівна

методист центру

Освіту здобула в Музичному училищі імені Дениса Січинського та в Інституті мистецтв ПНУ імені Василя Стефаника. Свою кар’єру розпочала в музичній школі. Працюючи з дітьми брала участь у конкурсах та фестивалях, в яких здобували призові місця.

Працюючи в Центрі студентського розвитку прагну організувати з студентами вокальний колектив, розвивати сольних виконавців, і постійно вдосконалювати себе та свої вміння.

 Тарас Анна Ярославівна

фахівець центру

Освіта: з 2001 по 2009 рр. навчалась у Івано-Франківській дитячій хореографічній школі. З 2009 по 2014 рр. навчалась у ПНУ ім. Василя Стефаника, де отримала спеціальність “балетмейстер народної хореографії”, викладач фахових дисциплін, артист балету .

Досвід роботи: З 2010 по 2016 рр. працювала хореографом-балетмейстером у танцювальній школі Влада Ями. З 2015 р. по теперішній час керівник хореографічного відділення Мистецького центру Акторко.

Професійні навички: Володію знаннями та вміннями у напрямках класичної, народно-сценічної, бальної та сучасної хореографії.

Працюючи в Центрі студентського розвитку я прагну організувати з студентами танцювальний колектив та розвивати різновиди хореографії. З студентами разом ми будемо грати , танцювати, творити.

Розумна Наталія Григорівна

фахівець центру

 У 2022 році  закінчила  Навчально-науковий  Інститут мистецтв  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за спеціалізацією «Актор драматичного театру і кіно».

Творчим доробком є проведення та активна участь більше ніж у 200 творчих заходах.

Була переможцем багатьох вокальних, хореографічних та літературних конкурсів.

Актор масових сцен у зйомці фільму «Червоний. Без лінії фронту».

Зіграла головну роль Наталки у опері «Наталка Полтавка».

Працюючи в Навчально-науковому центрі студентського розвитку прагну допомагати студентам розвивати творчі вміння та здібності.

Яцків Галина Володимирівна

методист центру

У 2014 році закінчила Державний вищий навчальний заклад “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” за спеціальністю “Географія”.

Працюючи в Навчально-науковому центрі студентського розвитку прагну інформувати студентів про актуальні для них події університету, організовувати та проводити екскурсії для студентів спрямовані на ознайомлення з історією та культурою університету, рідного міста, краю.