Запис онлайн-трансляції чергової зустрічі у рамках корпоративно соціально-відповідального проєкту “Наше здоров’я” (28.04.2022 р.)

28 квітня відбулася чергова зустріч у рамках корпоративно соціально-відповідального проєкту “Наше здоров’я”. Хто з певних причин не зміг долучитися, то саме для вас ми зробили запис онлайн-трансляції.
Ви маєте змогу прослухати лекцію на тему “Емоції війни” від кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної та клінічної психології Вероніки ШКРАБ’ЮК, а також виконати “Степ-тренування для покращення діяльності серцево-судинної системи” від магістранти кафедри фізичної терапії, ерготерапії Яни ФЕДИК.
Попіклуйтеся про своє здоров’я разом з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.