Відбудеться урочиста академія з нагоди 80-річчя професора кафедри української літератури Степана Пушика

22 лютого 2024 року о 12.00 год. у Шевченківській світлиці (ауд. 314) Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться урочиста академія з нагоди 80-річчя з дня народження професора кафедри української літератури, письменника, поета-пісняра, депутата Верховної Ради України І скликання Степана Григоровича Пушика (1944 – 2018).

«Я з тих, що Україну розбудили і до свободи гідно привели».

В урочистій академії беруть участь: професорсько-викладацький склад університету, письменники Прикарпаття, рідні й друзі Степана Григоровича Пушика.

У програмі:

1. Виступи родичів, колег, друзів Степана Пушика.

2. Презентація І – ІІ-го томів щоденників Степана Пушика «З останніх десятиліть» (1988 – 1999 рр.).

3. Двотомник поезій Степана Пушика «Я для Вкраїни жив».

4. Круглий стіл.