В університеті пройшли тренінги «Ефективні інструменти для розвитку бізнесу»

Впродовж 25-26 січня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника проходили тренінги «Ефективні інструменти для розвитку бізнесу» для керівників державних установ, які працюють в підпорядкуванні Департаменту з питань виконання кримінальних покарань.

Тренінги проводились тренерами Школи бізнесу та менеджменту, яка функціонує при Факультеті управління Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

«Вітаю усіх присутніх у нашому університеті! Ми повинні постійно здобувати знання починаючи від цифровізації та закінчуючи іншими управлінськими сферами. Без розуміння управління не завжди вдається виконати ті чи інші завдання. Радіємо з того, що ви прийняли правильне рішення. Переконаний в тому, що ваш напрацьований роками досвід накладається на нові цікаві тенденції, які відбуваються в управлінні. Бажаю всім успіхів, продуктивних ідей та реалізації задуманих планів!», – зазначив ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда.

Участь в тренінгу взяло 14 управлінців різного рівня. Зокрема, перший заступник начальника Департаменту, полковник внутрішньої служби Віктор Кощинець, начальник Управління координації виробничої діяльності Максим Боровський, начальник Управління оптимізації установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Олександр Зіневич, начальник Управління аудиту Олександр Лещенко, заступник начальника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань стратегічного розвитку Ірина Боброва, в.о. директора ДП «Підприємство ДКВС України (№89)» Олександр Димарецький, директор ДП «Підприємство ДКВС України (№81)» Юрій Стороженко, заступник начальника Північно-Східного міжрегіонального управління з питань стратегічного розвитку Руслан Гавриков, в.о. директора ДП «Підприємство ДКВС України (№100)» Андрій Федоров, директор ДП «Підприємство ДКВС України (№ 131)» Валентин Бондарук, в.о. директора ДП «Підприємство ДКВС України (№ 4)» Олексій Кондратюк, завідувач сектору маркетингу ДП «Підприємство ДКВС України (№ 4)» Олександр Лозовський, в.о. директора ДП «Підприємство ДКВС України (№ 55)» Сергій Гапонов, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки і соціальних дисциплін Інституту професійного розвитку ПАУ Світлана Суворова, директор Інституту професійного розвитку ПАУ, К.ю.н., доцент Наталія Наулік.

Тематика тренінгів стосувалася оптимізації системи стратегічного управління, активізації фандрейзингової діяльності, впровадження інноваційних маркетингових підходів та розвитку необхідних soft skills для управлінців. Ще йшлося про розвиток стратегічного мислення та управління бізнесом, трансформаційне лідерство, а також розвиток креативного та критичного мислення.