Святкуємо День університету та ювілей Василя Стефаника на його батьківщині у Русові

Цього ювілейного року святкування Дня університету разом із святкуванням 150-річчя нашого патрона Василя Стефаника відбувалися не тільки в університеті та Івано-Франківську, а й на батьківщині письменника у селі Русів Снятинського району. Протягом всього дня звідти відбувалися прямі включення у марафон свята, який йшов у прямому ефірі на сторінці університету у мережі Facebook.

З самого ранку від головного корпусу Прикарпатського національного університету автобуси і машини зі студентами, викладачами та працівниками відправились у Русів.

Згодом з центральної площі Русова із привітанням до Дня університету до викладачів, студентів, аспірантів, докторантів, працівників, ветеранів та випускників звернувся ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор Ігор Цепенда.