Центр студентського розвитку ПНУ розшукує енергійних, запальних, креативних, а головне – талановитих студентів!

В кожній людині живе творча особистість, але не кожний може відкрити це у собі. Саме тому в університеті функціонує центр студентського розвитку, завдання якого відкрити і розвинути творчі здібності студентів.
Центр студентського розвитку – творча платформа для виявлення обдарованої особистості, тут ми допомагаємо розвивати таланти та творчий потенціал. Це територія творчого успіху активних, цілеспрямованих та креативних студентів. На тебе чекають концерти, конкурси, фестивалі, заняття вокалом, акторською майстерністю в компанії найкращої команди.
Отож, якщо сказане вище відгукується в твоєму серці, то просимо виділити кілька хвилин Вашого часу і заповнити анкету.
Будь разом з ПНУ…