“Так будь вовік благословенна, мамо…”

Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає жінці. А ще це велика відповідальність і важка праця! Ви завжди були і залишаєтеся самовідданими, люблячими і готовими на все заради своїх дітей! Ви ніколи не скупились на ласку, доброту і ніжність!
Перший зубчик, перші кроки, вперше вимовлене слово, перший раз в перший клас – все це назавжди залишиться у вашій пам’яті, тому що в ці важливі моменти ви завжди були поруч зі своїми дітьми! Дякуємо за вашу материнську любов!
Центр студентського розвитку підготував для всіх жінок, які вже встигли відчути радість материнства, відеоконцерт з нагоди такого прекрасного свята “Так будь вовік благословенна, мамо…”. Нехай ці слова та пісні, сьогодні, нададуть вам сили і надалі бути найпрекраснішими матерями для своїх дітей. Тому ще раз зі святом і приємного перегляду!