Вітання з Міжнародним Днем студента!!!

Дорогі друзі – студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!
Центр студентського розвитку радо вітає Вас з Міжнародним Днем студента?‍??‍?
17 листопада має особливе значення для студентів усього світу?. Це свято, об’єднує молодих людей усіх навчальних закладів.
Студенти завжди були рушійною силою на шляху до становлення незалежної України і зараз не стоять осторонь, а беруть активну участь у будівництві європейської держави. Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України??.
Бажаємо усім студентам, здоров’я, успіхів, творчого натхнення у навчанні та житті! Здійснення усіх мрій! Нехай завжди залишиться з вами радість чудових студентських років!✍️?
P. S. віримо, що день студента 2021 ми проведемо гучним концертом та святковими заходами у стінах рідного університету!