День університету-2023

12 травня, у рамках відзначення Дня університету та Дня народження патрона університету Василя Стефаника, відбудеться низка заходів. Запрошуємо студентів, аспірантів, докторантів, викладачів, ветеранів, працівників, випускників, гостей, друзів, партнерів та представників ЗМІ взяти участь.

– О 9:30 фінал конкурсу студентських стартапів (23 ауд. Шевченка, 57).

– О 10:00 у форматі «Кава зі Стефаником» нагородять лауреатів Стефаниківської премії (біля пам’ятника патрону університету).

– Об 11:00 розпочинається Весняний біоекологічний хакатон «PNUecoHACK» (Дендрологічний парк «Дружба»).

– Об 11:30 — офіційне відкриття Дня університету на площі університету (вул. Чорновола).

– З 12:00 на площі розпочнеться благодійний ярмарок. Читання творів Василя Стефаника. Творчі виступи студентів. Спорт за донат.

– 14:00 Патріотичний флешмоб.

– 15:30 Всеукраїнський турнір з волейболу (жінки) (спортивний зал ПНУ).