Чергова зустріч у рамках корпоративного соціально-відповідального проєкту “Наше здоров’я”

В такий складний для нашої держави час ми продовжуємо працювати і бути надійним тилом для наших захисників!!!
Вже 28 квітня о 17:00 ви зможете прослухати лекцію на тему «Емоції війни» від кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної та клінічної психології Вероніки ШКРАБ’ЮК, а також виконати “Степ-тренування для покращення діяльності серцево-судинної системи” від магістрантки кафедри фізичної терапії, ерготерапії Яни ФЕДИК. Зазначимо, що для проведення тренування необхідно підготувати степ-платформу або імпровізоване підвищення (сходинку), висотою 10 см.
Доєднатися до зустрічі можна за посиланням нижче👇
Бережемо здоров’я та нашу країну разом з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.