Відкриття корпоративного соціально-відповідального проєкту ” Наше здоров’я”

1 грудня відбулося відкриття корпоративно соціально-відповідального проєкту “Наше здоров’я”. Хто з певних причин не зміг долучитися, то саме для вас ми зробили запис онлайн-трансляції.

Ви маєте змогу послухати лекцію від завідувача кафедри біохімії та біотехнології, доктора біологічних наук, професора Володимира Івановича ЛУЩАКА на тему: “Covid-19: що це таке і як з ним бути?, а також відвідати онлайн-заняття з лікувальної гімнастики (дихальні вправи та вправи для хребта) від кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри фізичної терапії, ерготерапії Лілії Ігорівни ВОЙЧИШИН.
Попіклуйтеся про Ваше здоров’я разом з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.