Запрошуємо долучитися до відкриття корпоративного соціально-відповідального проєкту «Наше здоров’я»

1 грудня о 14:30 в Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» відбудеться відкриття корпоративного соціально відповідального проєкту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника «Наше здоров’я», учасниками якого Ви можете стати, підключившись за покликанням нижче:
Відкриття проєкту розпочнеться із привітань ректора університету Ігоря Євгеновича ЦЕПЕНДИ.
Продовжиться дійство онлайн-лекцією на тему «Covid-19: що це таке і як з ним бути?» від завідувача кафедри біохімії та біотехнології, доктора біологічних наук, професора Володимира Івановича ЛУЩАКА, по звершенню якої ви можете поставити запитання, які Вас турбують.
Ну і на завершення, о 18:00, Ви зможете долучитися до онлайн-заняття з лікувальної гімнастики (дихальні вправи, вправи для хребта) від кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри фізичної терапії, ерготерапії Лілії Ігорівни ВОЙЧИШИН.
Попіклуйтеся про Ваше здоров’я разом з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.